Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
China Concrete Autoclave Online Market
Dom

China Concrete Autoclave Online Market Wycieczka po fabryce

Chiny China Concrete Autoclave Online Market Certyfikaty
Chiny China Concrete Autoclave Online Market Certyfikaty
The company considerate after-sales service ,And try their best to meet the requirement of customers. We will be a long-term cooperation.

—— Albert

Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— Dean

I want to say that your products very good. Thank you for all your suggestion, also good after sales service.

—— Mr Abílio Cipriano

Im Online Czat teraz
1 2
China Concrete Autoclave Online Market China Concrete Autoclave Online Market
Siedziba firmy
Siedziba R&D

Siedziba firmy

Firma z siedzibą w Kantonie, z laboratoriami technicznymi i magazynem, jest bardzo silną firmą z branży maszynowej

Siedziba R&D

Niektóre globalne firmy zajmujące się produktami konsumenckimi przeniosły jednostki biznesowe, podstawowe funkcje, takie jak badania i rozwój, aw rzadkich przypadkach swoją siedzibę główną na rynkach wschodzących.

1 2
China Concrete Autoclave Online Market China Concrete Autoclave Online Market
Magazyn firmowy
Powierzchnia biurowa firmy

Magazyn firmowy

Bardziej wyspecjalizowane usługi, niższe koszty magazynowania świadczone przez zewnętrzną firmę magazynową mogą zaspokoić potrzeby dużej firmy zajmującej się handlem elektronicznym, charakteryzującej się częstym składowaniem lub brakiem oraz różnorodnością przedmiotów.

Powierzchnia biurowa firmy

Nasza firma ma 2000 metrów kwadratowych fabryki, powierzchni produkcyjnej listów handlowych, kopert, etykiet, powierzchni drukowania, powierzchni magazynowej, powierzchni biurowej.

 • Linia produkcyjna

     Ten papier, biorąc przykładowo linię do wyżarzania i wytrawiania taśm ze stali nierdzewnej, jako przykład, wprowadza na rynek swój sprzęt procesowy i automatyczny system kontroli, skupiając się na jego głównej charakterystyce.
  W oparciu o praktyczne doświadczenie i zgodnie z etapami projektowania automatycznej linii galwanicznej wprowadzono określenie liczby i wielkości zbiornika, wybór materiału zbiornika oraz projekt struktury zbiornika.
  Wprowadzono konfigurację technologiczną dysku magnetycznego ziem rzadkich w oczyszczaniu ścieków produkcji szerokiej i grubej blachy Han Steel, wynik oczyszczania.

 • OEM / ODM

  Naproducent oryginalnego projektu (ODM)jest firmą, któraprojektuje i produkujeprodukt, który jest określony i ostatecznie oznakowany przez inną firmę na sprzedaż.Takie firmy pozwalają marce produkować (jako dodatek lub wyłącznie) bez konieczności angażowania się w organizację lub prowadzenie fabryki.ODMwzrosły w ostatnich latach i wiele z nich ma teraz wystarczającą wielkość, aby obsłużyć produkcję wielu klientów, często zapewniając dużą część ogólnej produkcji.Podstawowym atrybutem tego modelu biznesowego jest to, żeODMjest właścicielem i / lub projektuje produkty, które są markowane przez firmę kupującą.Jest to w przeciwieństwie doproducent kontraktowy(CM).

 • R & D

  Jako bazy produkcyjne i badawczo-rozwojowe zapewniamy wysoką jakość usług.
  Jedna z największych chińskich baz / obiektów do produkcji, badań i rozwoju

  China Concrete Autoclave Online Market linia produkcyjna fabryki 0

   

Szczegóły kontaktu
China Concrete Autoclave Online Market

Osoba kontaktowa: Mr. wei

Tel: 18990909900

Faks: 86-190-457-3333

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)